Mūzikas video klipu vizualitāte un stilistika

Mūzikas video klipi ir viens parametriem, kas veido ikviena mūziķa imidžu jeb to kā gan fani, gan vienkārši citi apkārtējie cilvēki redz šo mākslinieku. Un, tāpēc ka mūzikas video klipi sevī apvieno mūziķa dziesmas ar vizuālu attēlu, tie spēj ikvienam māksliniekam piešķirt īpašu odziņu vai tieši otrādi – atgrūst no sevis cilvēkus potenciālos mākslinieka fanus un mūzikas pircējus. Tādēļ ir ļoti svarīgi tas kā tiek veidots mūzikas video klipa vizuālais noformējums un stilistika.

Pirmais, kas nodrošina šo video klipa vizualitāti ir tas, kur tiek filmēts video klips, jeb video klipa vieta un tā teikt dekorācijas. Ja mūzikas video klipam būs nodrošinātas skaistas, interesantas vai vienkārši kaut kādā veidā piesaistošas dekorācijas un filmēšanas lokācija, tas jau uzreiz ir pirmais solis lieliska klipa izveidē. Ne velti mēs redzam tik daudz video, kuri ir filmēti uz interesanti izveidotām un neparastām skatuvēm, vai piemēram jūras krastā vai uz kādas paradīzes salas. Šādas lokācijas un dekorācijas noteikti piesaistīs cilvēku uzmanību.
Otrais, par ko ikvienam māksliniekam ir jāpiedomā ir arī paša vizuālais noformējums jeb stils. Par šo jomu visbiežāk atbild vai nu mākslinieka stilists vai arī šis pats mākslinieks, ja tas jūtas pietiekami ērti šajā modes un stila jomā, kas arī nav retums.

Un visbeidzot nereti īpaši sieviešu mūziķu video klipos īpaša uzmanība tiek piešķirta arī grima izskatam, jo tieši grims var padarīt mūziķa vizuālo tēlu no vienkārša un kaut ko neparastu. Par šo jomu parasti atbild grima mākslinieki, kuri pieskaņo mūziķa grimu tā stilam kā arī nereti pat filmēšanas lokācijai un dekorācijām, lai visi vizuālie aspekti kopā izveidotu kopēju, plūstošu vizuālo tēlu un stilistiku un spētu patiešām aizraut mūzikas video klipa vērotājus.