5 stila trendi, kurus izmēģināt šovasar

Vasara nu jau ir vien pāris nedēļu attālumā un šīs sezonas trendi ir balstīti uz došanos atpakaļ laikā! Vislielākie trendi šajā pavasarī un vasarā tiek aizgūti no jocīgajiem un fantastiskajiem 80. un 90. gadiem. Šāda stila apģērbs pavisam noteikti spēs iedvest kādu jautru asumiņu tavā garderobē. Domā par vizuļiem, plecu spilventiņiem, bum-bags jeb gurnu somiņām un citām aizraujošām stilu niansēm, kuras esam apkopojuši šīs vasaras un pavasara 5 trendos!

1980-tie

Šovasar dzīvo pēc viena moto – jo vairāk, jo labāk. Izaicini savu iekšēju Madonnu ar fantastiskajām 80. gadu kolekcijām no vietējiem veikaliem tirdzniecību centros. Tiem pavisam noteikti jau šobrīd ir pieejams viss sākot ar metāliku un ādu, vizuļiem un daudz kā cita – popa mīlētāju laiks ir sācies! Tā pat arī noteikti pievērs uzmanību 80. gadu iedvesmotām kleitiņām, topiņiem un citām apģērba daļām, kas noteikti jau no pirmā skatiena prasīs vietu tavā garderobē.

Vintāža un puķes

Puķu raksti, dažādi apvienojumi ar citiem stiliem (līnijām, formām, canoa gonfiabile u.c.) nekad neizpaliks no modes. Puķu raksti un paterni ir bijuši stilā vienmēr. Tomēr, atliek paturēt prātā, ka šajā gadījumā gan moto būs – jo balansētāk, jo labāk! Pavisam noteikti nepārspīlē ar puķēm, jo nekas nav sliktāks par pārlieku raibumu. Ja viss tiek sabalansēts tā, kā nākas, tad pavisam noteikti būsi kā saules stariņš vēl saulainākā dienā! Jo īpaši šovasar pielaiko kleitiņas ar puķu rakstiem, kuras vari droši apvienot ar citiem apģērba gabaliem, kā, piemēram, daiļu platmali un sandalēm, kas karstā dienā nodrošinās izsmalcinātu izskatu ar minimālām piepūlēm.

Nost no pleca

Pievērs uzmanību Bardotam (Bardot), kas piedāvā topiņu, ko var saukt kā “nost no pleca”. Vai arī dodies uz veikalu Zara, kur vari atrast fantastisku rievotu, vairāku-slāņu, romantisku, pasakaini gaišu topiņu (Off-The-Shoulder Ruffled Top). Tas ir perfekts skaistām, siltām un saulainām vasaras dienām, un to vari droši apvienot ar glītu svārciņu un ar kādiem auskariem, kas izrāda paši sevi.

Kultiņas

Kultiņas jeb Kultas. Tās tu pavisam noteikti esi redzējusi kaut kur apkārt pazibam jau vairākas reizes. Tam ir visai pamatots iemesls. Šis apģērba gabals ir ne tikai ārkārtīgi ērts, tas piešķir ļoti izteiktu stila odziņu teju katrai apģērbu kombinācijai. Kultas pavisam noteikti ir šīs sezonas vasaras top 5 ieteiktākais apģērba gabaliņš ar kuru pavisam noteikti vajadzētu paeksperimentēt. Tiem, kas nezina, kas ir Kultiņas – tās ir stilīgas, parasti garas bikses, kas ir samērā platas. Fantastisks svārku un bikšu apvienojums, kas ir iznācis kā ļoti stilīgs modes trends confrontare i migliori prodotti.

Bum bag – gurnu somiņas

Tās ir komapktas un izcils 80-90. gadu aizguvums, kuru mēs pavisam noteikti esam iemīlējuši šajā sezonā. Ne tikai gurnu somas ir kaut kas sabiedrībā izaicinošs un šobrīd izskatās kā diezgan interesants stila papildinājums, tās pavisam noteikti apģērbam piedāvā jautru odziņu, kuras dēļ tu noteikti nevari iztikt bez tādas. Sākot ar ādas, vilnas, kažoka, vienkrāsainas vai daudzkrāsainas, teju jebkurā formā būs kāda, kura tev iepatiksies pavisam noteikti. Mūsu izvēle šoreiz piederēs Madison Black Leather Bumbag no Topshop. Nēsāta pār plecu vai uzslieta ap gurniem, tā ir perfekta sabiedrotā tavām džinsu biksēm. Gurnu somiņas, kleitas, svārki, bikses un topi ir tikai daļa no šīs sezonas vintāžas iedvesmotajām apģērbu kolekcijām – neaizmirsti arī par izsmalcinātām “veco labo laiku” rotaslietām un aksesuāriem! Bez tiem pavisam noteikti neiztikt!